Seda Sayan’dan Yardım İstedi mi? Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile Barışma İddialarına Yanıt Verdi

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile oyuncu Demet Özdemir’in bir ayrıl bir barış ilişkisi evlilikle taçlansa da ömrü çok uzun olmadı. Geçtiğimiz mayıs ayında boşanan çiftin yeniden barışmak istediği haberleri gündem oldu. Koç, eski eşi ile yeniden bir araya gelmek için Seda Sayan’dan yardım istediği iddialarına ilk kez yanıt verdi.

2021 yılına damga vuran çiftlerden biri de hiç şüphesiz Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç olmuştu. Bir süre çalkantılı bir ilişki yaşayan çift aşklarını nikahla taçlandırma kararı aldı.

Ekranların popüler çifti 28 Ağustos 2022 tarihinde yapılan bir görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Adeta ünlü akımına uğrayan gece uzun süre konuşuldu.

Demet Özdemir’in üç gelinlik giymesinden Oğuzhan Koç’un yüksek tabanlı ayakkabılarına hatta Eser Yenenler ile İbrahim Büyükak’ın nikah şahidi olmamasına pek çok konu gündem olmuştu.

Ünlü çiftin gündeme oturan evlilikleri ise sadece sekiz ay sürdü. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliği Adalar Aile Mahkemesi’nde sona erdi. İki tarafın anlaşma sağladığı birliktelik tek celsede bitti.

Zaman zaman farklı isimlerde anılsalar da şu sıralar bekar olan ikiliden Oğuzhan Koç’un eski eşi Demet Özdemir ile barışmak için Seda Sayan’dan yardım istediği öne sürüldü.

Geçtiğimiz gün Armutlu’da görüntülenen Oğuzhan Koç’a söz konusu iddia soruldu. Koç, gerçekten de Seda Sayan’ın kapısını çalmış mıydı?

Ünlü şarkıcı, magazin gündemini hareketlendiren iddia için “Tabii ki yalan” sözlerini sarf etti. Koç kendisinine yöneltilen “Barışmak ister misiniz?” sorusunu ise gülerek yanıtsız bıraktı.

Sizce Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi yeniden barışır mı?

Hadi yorumlara..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir