Şeytanın Aklına Gelmez! Taksim Bombacısının Fotoğrafıyla Hamile Kadını Dolandırdılar!

Taksim, İstiklal Caddesi’nde içerisinde bomba olan çantayı bırakarak birçok vatandaşımızın ölümüne neden olan terörist Ahlam Albashir’in fotoğrafıyla İram asıllı hamile kadın dolandırıldı. 28 yaşındaki Ferahnaz Abdullahi Tamer’in bütün emekleri bir anda elinden gitti. Tamer, korku ve stresten erken doğum yaptı.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=5k3Pc…

Geçtiğimiz yıl, Taksim’de bombalı çantayı bırakarak birçok vatandaşımızı katleden Ahlam Albashir’in fotoğrafıyla İran asıllı hamile kadın dolandırıldı.

Kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, İran asıllı hamile Ferahnaz Abdullahi Tamer’i arayarak “Biz Göç İdaresi’nden arıyoruz” dediler. Ardından da Taksim bombacısının sizin evinizde kaldığını tespit ettik. Elinizde, avucunuzda ne kadar altın varsa hemen yakındaki parka getirin.” sözleriyle kadını kandırdılar.

Terörist Ahlam Albashir’in fotoğrafını Tamer’e gönderen dolandırıcılar, “Bunlar senin evinde misafir kalmış. Sen bunları beslemişsin. Bunlar sana bir sürü altın, dolar, sahte pasaport vermiş.” diyerek yalanlarını işledi. “Seni temize çekeceğiz” korkan Tamer’e güven verdiler.

11 bilezik, 2 çift küpe, 4 altın küpe ve bir de kolye ucunu buluşacakları parka götüren hamile kadın, O anları “Hamileyim. Çok ağırım, koşamıyorum. Arkamdan saldırdı, poşeti alıp hemen kaçtı gitti” sözleriyle anlattı.

Stresten ve korkudan erken doğum yapan Tamer, Show Haber’e “Çocuğumu doğru düzgün emziremiyorum. Gece yatamıyorum. Mamadan besliyorum. Mamadan bir gün alabiliyorum, öbür gün alamıyorum, gücüm yetmiyor” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir