Survivor’da Bozok-Hakan kavgasında temas! Hakan diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı’dan konseyde açıklama geldi

TV8 ekranlarında Survivor 2024 All Star’ın son bölümüne Hakab ve Bozok kavgası damga vurdu.Hakan sinirlerine hakim olamayarak Bozok’un üzerine yürüdü. Bu duruma çok tepki gösteren Acun Ilıcalı “Ben normalde itme hareketine çok takılmayabilirdim. Onun dışında söylediğin kötü sözler var” dedi. Acun Ilıcalı, Hakan için yaptırım kararını da açıkladı.

HAKAN VE BOZOK NEDEN KAVGA ETTİ?

Survivor 2024 All Star’ın son bölümünde Hakan ile Bozok arasındaki kavga tansiyonu iyice yükseltti. Hakan Hatipoğlu’nun Bozok’a ‘Senin ağzını kırarım’ diyerek üzerine yürümesiyle ortam gerildi. Ortamın gerilmesi ile Hakan Bozok’a fiziksel temasta bulundu. Bunun üzerine Bozok, Hakan’a ‘Sen kime kişniyorsun’ diyerek çıkıştı.

ACUN ILICALI TEPKİ GÖSTERDİ

Acun Ilıcalı yaşanan bu gerilime çok sinirlenerek müdahalede bulundu. Ilıcalı ‘Fiziksel temas ne alaka? Eline niye vuruyorsun adamın? Alın bunu, çıkarın çabuk dışarı’ dedi.

Konseyde konuşan Acun Ilıcalı “Bugün oyun alanında istemediğimiz görüntüler, beklemediğimiz bir isimden panoramada yıllardır bulunan ve yarışmacıları yorumlayan Hakan, bugün öfkesine yenik düştü” dedi.

HAKAN HATİPOĞLU ELENDİ Mİ?

Yaşanan yüksek gerilim sonrası Acun Ilıcalı konseyde alınan kararı duyurdu. Ilıcalı, Hakan’ın bu hareketinin yaptırımsız kalamayacağını söyledi ve “Ben normalde itme hareketine çok takılmayabilirdim. Onun dışında söylediğin kötü sözler var. Alışık değilim senden kötü sözlere, çok senlik değil. Ama özür dilemek önemli bence insanlar hata yapar.” dedi.

İŞTE HAKAN’IN CEZASI

Hakan’ın sağlık durumunu da değerlendiren Acun Ilıcalı, Hakan’ın iki ödülden yararlanamayacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir