Başkan Eriş, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na belediye çalışmalarını anlatıp 2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Ödemiş’te 18.’si düzenlenecek Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne davet etti.

Ekonomik krizin yerel yönetimlere yansımalarıyla ilgili bilgi verdiğini ifade eden Başkan Eriş ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi: “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek yerel seçim öncesi ilçemizde tüm ekonomik zorluklara rağmen gerçekleştirdiğimiz belediye çalışmalarını ve ekonomik sorunların belediyelere etkisini anlattık. Yerel yönetimlerin merkezi yönetimden alması gereken payların artırılması gerektiğini aktardık.

Tarım, hayvancılık ve süs bitkileri üretiminin merkezi konumundaki bölgemizin ve ilçemizin ekonomik durumunu, üreticimizin karşı karşıya olduğu sorunları ve beklentilerini paylaştık. Bu güzel sohbette Sayın Genel Başkanımızı, 2-5 Kasım tarihlerindeki 18. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi için ilçemize davet ettik. Sayın Genel Başkanımız bu ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, hemşehrilerimize selamlarını ilettiler. Yakın ilgileri için çok teşekkür ediyorum”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir