Yarın, Bu 9 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Kripto para biriminin hızlı dünyasında gelişmeler ve duyurular yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor. Bugün size yeni borsa listelemeleri, altcoin lansmanları, AMA’lar ve çok daha fazlasını kapsayan çeşitli projelerden en son güncellemelerin bir özetini sunuyoruz.

O altcoin projeleri için kritik gün, yarın

  • KRYZA Borsası yerel tokenleri KRYZA Chain Block’un ihraç zamanlayıcısı ve toplam arzı ile ilgili bir topluluk oylaması gerçekleştirecek.
  • 18 Ocak’tan 21 Ocak’a kadar Dymension, kullanıcıların Trust Wallet aracılığıyla $DYM talep etmelerine olanak tanıyan bir Genesis Rolldrop başlatmıştı.
  • Rollbit, 1000x’e kadar kaldıraçlı vadeli işlemler ile altcoin dogwifhat’ı listeliyor.
  • MEXC Exchange, SmileStack’i SST/USDT ticaret çiftinde listeledi.
  • GROK CEO SmileStack’e katılarak GROKCEO/USDT çiftiyle MEXC Exchange’de listelenmeyi de güvence altına aldı.  
  • XT.com, her biri 0,04 USDT değerinde token sunan RAMSENA IEO’ya ev sahipliği yapacak.
  • WhiteBIT Coin, Launchpad aracılığıyla $WORLD tokenlerinin hak kazanma döneminde bir değişiklik yaptığını duyurdu.
  • Altcoin Chainge, liderlik değişikliğinin yol açtığı bir güvenlik güncellemesinin ardından 24 saat içinde Dapp 2.0’ı uygulamaya koyacak.   
  • Nakamoto Games, NAKAPUNK sahipleri için onları NAKAVERSE Avatar ekosistemine entegre edecek yeni bir yardımcı programı tanıtmaya hazırlanıyor.

Piyasada son durum nedir?

Geçen haftaki ETF onayları, BTC’nin birkaç bin dolar kadar yükselip düşmesine neden olan artan volatilitenin ortasında geldi. Zirve Perşembe günü ürünlerin ABD finans piyasalarına ulaşmasıyla geldi ve Bitcoin 21 ayın en yüksek seviyesi olan 49.000 dolara fırladı. Ancak saatler sonra tüm kazançlar silindi ve Cuma akşamı 41.500 dolara bir düşüş daha yaşandı. Cumartesi geldiğinde kripto para birimi kayıplarının bir kısmını geri aldı ve 43.000 dolar civarında kaldı. O zamandan bu yana çok az gerçek fiyat hareketi yaşandı. Aslında BTC geçen hafta bu seviyenin civarında ve altında kaldı. Bu hafta sonu da oldukça olaysız geçti ve varlık 42.000 doların üstesinden gelmek için mücadele ediyor.

Piyasa değeri 815 milyar doların biraz üzerinde seyrediyor ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %50’nin altında seyrediyor. Çoğu alternatif kripto para da aynı haftalık zaman diliminde durgunluk yaşadı. Geçtiğimiz 24 saat, ETH, SOL, XRP, BNB, ADA, DOT ve TRX gibi daha büyük borsalar için küçük kazanımlar getirdi ve bunların tümü yaklaşık %1 arttı. Avalanche, Toncoin ve Polygon’un her biri yaklaşık %3 oranında artış gösterdi. Ancak Dogecoin %8’lik bir artışla ana sahneye çıktı. Sonuç olarak, meme coin şu anda 0,085 doların üzerinde bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir